1
/
of
1
Maxwell & Williams White Basics Rim Soup Bowl 23cm
Maxwell & Williams White Basics Rim Soup Bowl 23cm
SKU:WBA0127
Regular price
R 110.00
Regular price
Sale price
R 110.00
Taxes included.
Pay in 3 or 4 installments from R 27.50
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
R 36.66
× 3 installments
OR
PAY IN 4 INSTALLMENTS
R 27.50
× 4 installments
1
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
2
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
3
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Quantity
Couldn't load pickup availability
Details
Details
| This 23cm Rim Soup Bowl from Maxwell & Williams is designed with everyday use in mind. Made from durable porcelain it is microwave and dishwasher safe. The wide variety of shapes and styles available in the White Basics collection will inspire you to mix and match in countless combinations. |
More Information
More Information
| Color | White |
|---|---|
| Material | Porcelain |
| Care Instructions | Microwave Safe. Oven Safe. Dishwasher Safe. |
| Depth | 23.3cm |
| Height | 4.5cm |
| Width | 23.3cm |
| Range | White Basics |
| Brand | Maxwell & Williams |
Share
