1
/
of
4
Maxwell & Williams White Basics Diamonds Oil Bottle With Stainless Steel Pourer 500ml Gift Boxed
Maxwell & Williams White Basics Diamonds Oil Bottle With Stainless Steel Pourer 500ml Gift Boxed
SKU:DV0194
Regular price
R 229.00
Regular price
Sale price
R 229.00
Taxes included.
Pay in 3 or 4 installments from R 57.25
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
R 76.33
× 3 installments
OR
PAY IN 4 INSTALLMENTS
R 57.25
× 4 installments
1
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
2
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
3
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Quantity
Couldn't load pickup availability
Details
Details
Maxwell & Williams White Basics Diamonds Oil Bottle With Stainless Steel Pourer 500ML Gift Boxed
More Information
More Information
| Color | White |
|---|---|
| Material | Porcelain |
| Care Instructions | Handwash recommended. |
| Depth | 8cm |
| Height | 23.1cm |
| Width | 7.8cm |
| Range | Diamonds |
| Brand | Maxwell & Williams |
Share
