1
/
of
1
Maxwell & Williams Speckle Ramekin 8.5cm Cream Gift Boxed
Maxwell & Williams Speckle Ramekin 8.5cm Cream Gift Boxed
SKU:IA0326
Regular price
R 263.20
Regular price
R 329.00
Sale price
R 263.20
Taxes included.
Pay in 3 or 4 installments from R 65.80
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
R 87.73
× 3 installments
OR
PAY IN 4 INSTALLMENTS
R 65.80
× 4 installments
1
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
2
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
3
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Quantity
Couldn't load pickup availability
Details
Details
Maxwell & Williams Speckle Ramekin 8.5cm Set 6pc Cream Gift Boxed
More Information
More Information
| Color | Cream |
|---|---|
| Material | Porcelain |
| Care Instructions | Microwave Safe. Oven Safe. Dishwasher Safe. Freezer Safe. |
| Depth | 15cm |
| Height | 9.5cm |
| Width | 18cm |
| Range | Speckle |
| Brand | Maxwell & Williams |
Share
