1
/
of
2
Maxwell & Williams Diamonds Cutlery Set 16pc Gift Boxed
Maxwell & Williams Diamonds Cutlery Set 16pc Gift Boxed
SKU:MY0030
Regular price
R 934.00
Regular price
Sale price
R 934.00
Taxes included.
Pay in 3 or 4 installments from R 233.50
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
R 311.33
× 3 installments
OR
PAY IN 4 INSTALLMENTS
R 233.50
× 4 installments
1
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
2
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
3
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Quantity
Couldn't load pickup availability
Details
Details
Maxwell & Williams Diamonds Cutlery Set 16pc Gift Boxed
More Information
More Information
| Color | Stainless Steel |
|---|---|
| Material | Stainless Steel 13/0 - 420 |
| Care Instructions | Dishwasher safe. |
| Depth | 22cm |
| Height | 8cm |
| Width | 27cm |
| Range | Diamonds |
| Brand | Maxwell & Williams |
Share
