1
/
of
1
Maxwell & Williams Cafe Life Mug 420ml Grey
Maxwell & Williams Cafe Life Mug 420ml Grey
SKU:DI0565
Regular price
R 119.00
Regular price
Sale price
R 119.00
Taxes included.
Pay in 3 or 4 installments from R 29.75
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
R 39.66
× 3 installments
OR
PAY IN 4 INSTALLMENTS
R 29.75
× 4 installments
1
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
2
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
3
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Quantity
Couldn't load pickup availability
Details
Details
Maxwell & Williams Cafe Life Mug 420ML Grey
More Information
More Information
| Color | Grey |
|---|---|
| Material | Porcelain |
| Care Instructions | Dishwasher and Microwave safe. |
| Depth | 9.7cm |
| Height | 9.5cm |
| Width | 13.2cm |
| Range | Cafe Life |
| Brand | Maxwell & Williams |
Share
