1
/
of
1
Maxwell & Williams White Basics Bowl 18.5x6cm
Maxwell & Williams White Basics Bowl 18.5x6cm
SKU:AX0664
Regular price
R 129.00
Regular price
Sale price
R 129.00
Taxes included.
Pay in 3 or 4 installments from R 32.25
0% interest • Quick approval • No fees
NO INTEREST. NO FEES. THIS IS SHOPPING.
PAY IN 3 INSTALLMENTS
R 43
× 3 installments
OR
PAY IN 4 INSTALLMENTS
R 32.25
× 4 installments
1
SELECT YOUR PAYMENT PLAN
Choose 3 or 4 installments at checkout
2
GET APPROVED INSTANTLY
Quick approval, no paperwork
3
PAY YOUR FIRST INSTALLMENT
Get your order right away
REQUIREMENTS
✓ Over 18 years old
✓ Valid South African ID
✓ Mastercard, Visa or Amex debit/credit card
Quantity
Couldn't load pickup availability
Details
Details
Maxwell & Williams White Basics Bowl 18.5x6cm
More Information
More Information
| Color | White |
|---|---|
| Material | Porcelain |
| Care Instructions | Dishwasher |
| Depth | 18.5cm |
| Height | 6cm |
| Width | 18.5cm |
| Range | White Basics |
| Brand | Maxwell & Williams |
Share
